Informacje o COVID-19

2020-03-19
Jesteśmy obecnie świadkami pandemii koronawirusa, który rozwija się błyskawicznie w w większości rejonów świata. W Kyocera Unimerco staramy się dołożyć wszelkich starań do ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa, a jednocześnie staramy się utrzymać obsługę i serwis na niezmienionym poziomie.

Poniżej informujemy, jak wygląda obecna sytuacja naszych bieżących operacji:

 

  • Wszystkie nasze zakłady produkcyjne wykorzystują pełne moce operacyjne i wytwarzają produkty jak zwykle.
  • Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi dostawcami w zagrożonych rejonach i poinformujemy Was, jeżeli jakiekolwiek dostawy miałyby być zagrożone.
  • Wszystkie nasze drogi komunikacji są otwarte i jesteśmy gotowi wspierać Was bez przeszkód .

 

W celu ograniczenia rozprzestrzeniania się COVID-19 I ochrony naszych kluczowych operacji, takich jak produkcja, podjęliśmy następujące kroki.

 

  • Wszystkim pracownikom, którzy mają taką możliwość, zarekomendowaliśmy pracę z domu.
  • Pozostali pracownicy naszych oddziałów i fabryk muszą stosować się do nowych restrykcyjnych zaleceń ograniczających ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

  • Wszystkie nie- krytyczne spotkania operacyjne zostały odwołane, przesunięte na poźniejszy termin lub odbywają się online.

  • Wizyty u klientów i spotkania z nimi odbywają się w zależności od Państwa potrzeb, ale z zastosowaniem oficjalnych wskazówek dotyczących zachowań ograniczającyh ryzyko
    rozprzestrzeniania się wirusa. Na życzenie klientów spotkania osobiste zastępujemy spotkaniami online.

 

Powyższe działania zostały podjęte w celu zapewnienia naszej zdolności do utrzymania obsługi naszych klientów na niezmienionym poziomie.

 

Naturalnie, nie jesteśmy w stanie przewidzieć dalszego rozwoju wirusa. Uczynimy wszystko w celu zapewnienia pełnej obsługi naszych klientów oraz ochrony naszych pracowników w tym trudnym czasie. W przypadku istotnych zmian poinformujemy Państwa o bieżącym statusie

 

Jeżli macie Państwo pytania lub wątpliwości dotyczące powyższej informacji, proszę o zwyczajowy kontakt z pracownikiem Kyocera Unimerco Tooling Sp. z o.o..

 

Shoji Gotoda

Prezydent

Kyocera Unimerco A/S